Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Beseda - café & bistro

Nabízíme vynikající italské Espresso nejvyšší kvality, které připravujeme a podáváme na mnohé způsoby. U nás si můžete vybrat z široké nabídky rozlévaných i láhvových vín, nebo z osmi druhů čepovaných piv. Pečeme dorty i bezlepkové, frgály, bábovky, záviny a to dle tradičních a osvědčených receptů. Připravujeme jídla na „malý hlad“, toasty, panniny, chlebíčky, obložené talíře plné sýrů, uzenin a čerstvé či nakládané zeleniny.

Prostory kavárny můžete využít pro konání různých společenských akcí. Vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům. Prostor je rozdělen na část s posezením v pohodlných křeslech a na bistro, kde je dostatek místa také pro větší skupinu lidí. Interiér naší kavárny zdobí dekorativní předměty Almi Decor, které vytvářejí atmosféru „kavárny domácí pohody“.  Předměty si můžete zakoupit.

Každé ráno u nás naleznete nabídku novin a časopisů z domova i zahraničí. Vždy v pátek se na Vás těší profesionální hudebníci, kteří hrají živě na klarinet, klávesy a saxofon. Právě s tímto programem se stáváme raritou.

 

Hotel Šipka v Štramberku hodnocení