Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Jaroňkova pekárna

Jaroňkovu pekárnu najdete v měšťanském domě v rohu náměstí, naproti farnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého. Součástí objektu je stylová kavárna s pekárnou a příjemně prostorné atrium zvané Anglický klub. To se nachází v zadním traktu penzionu a je využíváno návštěvníky ve chvílích, kdy je kavárna obsazena. Vhodné je rovněž pro komorní rodinné či firemní akce. Parkovací místa jsou omezena svou kapacitou.

Jaroňkova pekárna

Rozjímání nad čerstvým domácím pečivem a výtečnou kávou – nejen po shlédnutí Jaroňkovy galerie, která je s kavárnou propojena chodbou.

Penzion Jaroňkova pekárna

Stylové ubytování v luxusních apartmánech, z kterých můžete i za deštivého počasí přejít suchou nohou do útulné kavárny, Jaroňkovy galerie a podzemního Gotického sklepa.

Orchestrace barev v Jaroňkově galerii

Jaroňkova galerie, pojmenovaná po známém secesním malíři Bohumíru Jaroňkovi, byla otevřena v roce 2003. Tedy v roce, kdy uplynulo právě sto let od doby, kdy Jaroněk, v roce 1903, vytvořil ke konání své výstavy ve Štramberku první verzi později proslulých plakátů – grafik – s fascinujícím motivem štramberské Trúby. Je to „Modrý Mauritius“ štramberské expozice. V současné době zde naleznete přes 30 Jaroňkových grafik a jiných děl, včetně exponátů z keramické dílny bratří Jaroňků.

 

 

 

Hotel Šipka v Štramberku hodnocení