Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Kalendář akcí > Jazz U Písařů - Boris Urbánek, Martina Šnytová a Lukáš Vlček

10

Květen

Relax v podhůíí Beskyd vás srdečně zve na koncert z pravidelného cyklu koncertů

Jazz U Písařů - hostem Borise Urbánka bude Martina Šnytová a Lukáš Vlček, sólista Městského 

divadla Brno

 

 

                                     Rodačka z Čeladné absolvovala obor sólový zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě u profesorky Elišky Pappové, u níž pokračovala i v magisterském studiu na Fakultě umění Ostravské univerzity, které úspěšně dokončila v květnu 2012. 

V roce 2007 se stala finalistkou Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka v Karlových Varech a získala Cenu Jarmily Novotné.

V Národním divadle moravskoslezském hostuje od roku 2003, angažmá v operetním souboru získala v roce 2007, o rok později se stala jeho sólistkou. Ve zdejším souboru nastudovala už téměř dvě desítky hlavních rolí (mj. Arsena – Cikánský baron, Liduška – Paní Marjánka, matka pluku, Violetta Cavallini – Fialka z Montmartru, Minnie Feyová – Hello, Dolly!, Adéla –Netopýr, Denisa – Mam´zelle Nitouche). Mezi její nejnovější role patří Alena v Noci na Karlštejně, Nastěnka v pohádkovém muzikálu Mrazík, Adéla v Sázkách z lásky (Guys & Dolls) nebo Káča v muzikálu Divotvorný hrnec, za niž získala širší nominaci na Cenu Thálie 2011. Za svůj jevištní výkon v roli Heleny Zarembové v operetě Polská krev byla v úzké nominaci na Cenu Thálie 2012. Zatím naposledy se na jevišti NDM představila jako komtesa Stázi v operetě Čardášová princezna a v původním českém muzikálu Fantom Londýna v hlavní ženské roli Evelyn.
Spolupracuje i s operním souborem NDM (Esmeralda – Prodaná nevěsta, Cupido – Orfeus v podsvětí, Ciboletta – Noc v Benátkách). 

Hostuje také v Moravském divadle Olomouc, kde hrála titulní roli v muzikálu Sugar podle filmu Někdo to rád horké nebo nejnověji královnu Elišku v populární Noci na Karlštejně.


v ceně vstupného 130,- Kč zákusek s kávou

rezervace míst:

Penzion Jaroňkova pekárna

Náměstí 7, 742 66 Štramberk

tel.: 556 808 843, email info@hotel-stramberk.cz

< zpět na Kalendář akcí
Hotel Šipka v Štramberku hodnocení