Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Galerie Beseda

Galerie Beseda je jedna z nejvýznamnějších galerií v Ostravě, která od roku 2005 představuje na profesionální bázi kvalitní současné umění od předních českých a slovenských tvůrců. Není náhoda, že svým názvem připomíná nejstarší umělecký spolek v českých zemích. Tato svébytná kulturní platforma zprostředkovává ostravské veřejnosti umělecké hodnoty nejvyšší kvality pravidelnou výstavní činností a nabídkou výtvarných děl. Vytváří reprezentativní zázemí pro činnost Umělecké besedy a jejího Kruhu přátel v Ostravě. Osvětová činnost, která je u Galerie Beseda představována i její polohou jen několik kroků od Domu umění, je výsostnou hodnotou v samém srdci ostravské metropole.

Odborná koncepce je založena na spolupráci se špičkovými umělci, které Galerie Beseda prezentuje formou autorských a kolektivních výstav. Rozvíjí dialog mezi různými uměleckými obory, s ohledem na obsahovou a formální pluralitu výtvarných sdělení. Tím vytváří základnu pro širší okruh sběratelů, investorů a individuálních zájemců.

V prosinci roku 2013 byl otevřen v přízemí galerie Designshop, prezentující aktuální trendy v užitém umění z dílen etablovaných designérů i mladých talentů v oboru. Nové webové stránky Galerie beseda

Není náhoda, že název galerie připomíná název nejstaršího uměleckého spolku v českých zemích. Souvisí to se záměrem provozovatele zprostředkovat ostravské veřejnosti kulturní a umělecké hodnoty nejvyšší kvality nabídkou uměleckých děl, ale i dalšími aktivitami, včetně vytváření reprezentativního zázemí pro činnost Umělecké besedy a jejího Kruhu přátel v ostravské aglomeraci.

Plán výstav 2015

15. října  - 15- ledna 2016

výstava obrazů ,,RIDERS on the STORM" autorů Karla Jerie a Davida Saudk

 

Stálá prodejní výstava obrazů, grafiky, plastik a skla

Otevírací doba Galerie Beseda

PO - PÁ : 9.00-17.00 hodin

 

Hotel Šipka v Štramberku hodnocení