Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Sauny v dubových sudech a Kozlovické bečky

 

 

Nové sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou jsme dokončili a připravili pro Vaše chvíle relaxu a odpočinku ve dvou nebo přáteli z Vašeho okolí.

Rezervace přijímáme min. 2 hod. před plánovanou návštěvou na telefonním čísle 732 825 030.

Základní cena 499,- Kč obsahuje přípravu sauny a vstup pro 2 osoby, župan a saunovací prostěradlo.
Každá další osoba má vstup za 99,- Kč.

Délka saunovací jednotky ............. 90 min. 

 

Nové Kozlovické bečky s horkou vodou a ochlazovacím bazénkem se studniční vodou jsme dokončili a připravili pro Vaše chvíle relaxu a odpočinku ve dvou nebo přáteli z Vašeho okolí.

Rezervace přijímáme min. 1 den. před plánovanou návštěvou na telefonním čísle 732 825 030.

Základní cena 799,- Kč obsahuje přípravu koupací bečky, ochlazovacího bazénku a vstup pro 2 osoby a osušku.
Každá další osoba má vstup za 99,- Kč.

Dále je možno doobjednat vonnou sůl do koupele (levanduli, meduňku atd. dle aktuální nabídky.) za příplatek 149,- Kč/koupel nebo občerstvení z naší nabídky. Neváhejte si doobjednat. :-)

Délka saunovací jednotky ............. 90 min. 

 

Vodoléčba a její účinky

Hydroterapie tedy léčba vodu se je známá již v antické době a byla součástí životního stylu Římanů a Řeků. Voda je velmi vzácný a univerzální nástroj, který při správném užívání má bohatý vliv na lidské tělo. Od pradávných časů až po současnost je hydroterapie užívá k léčbě artritidy, revmatismu, odbourávání stresu, svalové a kloubní terapii, povzbuzení i uvolnění a stejně tak i k léčbě nespavosti.
 

Jaká bude teplota koupele?

Aby lázeň fungovala relaxačně a příjemně, musí mít vyšší teplotu, než má lidské tělo tj. 38°-39°C. V naší bečce se nebudete zahřívat jako plaváním v bazénu. V bečce sedíme klidně a uvolněně. Pustíme všechny problémy z hlavy a užíváme si klidu a pohody.
 

A jak to všechno funguje?

Jak je možné, že pouhým posezením v teplé vodě si tělo odpočine? 
Vysvětlení je jednoduché. Je to dáno fyzikálními efekty:

Na tělo působí vztlak
Mechanický efekt hydroterapie vzniká tím, že voda lidské tělo nadlehčuje, a to až o 90% jeho hmotnosti. Ve vodě pociťujeme stav beztíže, což přináší okamžitou úlevu přetěžovaným kloubům. Mechanický efekt také posiluje kardiovaskulární systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje imunitní systém a odbourává stres.

Na tělo působí vyšší teplota
Tzv. termální efekt hydroterapie vzniká teplotou lázně, při níž se organismus zklidní, uvolní a zpomalí aktivitu vnitřních orgánů. Pobyt v příliš teplé vodě nás vysiluje a unavuje a neprospívá lidem s vysokým tlakem a kardiakům. Pobyt v příliš chladné vodě vede k prochladnutí.

Na tělo a Vaší mysl nepůsobí stres z okolí

Jelikož jsou naše bečky umístěny v přírodě a ve Vašem okolí se nachází jen příroda, máte ideální možnost místo zvonění telefonu poslouchat šustění větru mezi stromy nebo se v zimě kochat padajícími vločkami sněhu.

 

Kdo chce může se zchladit v ochlazovacím bazénku, který je součástí našeho areálu

 

 

Hotel Šipka v Štramberku hodnocení