Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Hotel Šipka

Srdečně Vás zveme do moravského městečka Štramberku v podhůří Beskyd, nazývaného též "Moravský Betlém".
Městečko je známé, jak svou historií, kulturou, množstvím přírodních zajímavostí, turistických a naučných stezek, ale také především výrobou "štramberských uší", která již k našemu městu patří.


Pokud se rozhodnete navštívit naše město, dozvíte se mnoho o jeho historii, zřícenině hradu s věží "Trúbou", o jeskyni "Šipce", kde byla nalezena čelist neandrtálského dítěte. Můžete zde zhlédnout muzeum Zdeňka Buriana a muzeum Novojičínska, rozhlednu "Bílá Hora" s krásným výhledem do dalekého kraje, který zve ke své návštěvě.
Pokud do těchto míst zavítáte, tak pod Štramberskou trúbou, obklopenou lesy, loukami a kopci se nachází malebné náměstí s hotelem "Šipka", který je připraven nabídnout Vám své služby.
Kapacita ubytování v našem hotelu je 21 lůžek (s možností 9 přistýlek) v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou (v apartmánech je k dispozici vana), telefonem, televizí, lednicí a internetovým připojením. 
Restaurace (40 míst) nabízí nejen pro naše ubytované hosty stravování v příjemném prostředí u kachlového krbu, v létě na terase (24 míst) a salónek (50 míst) pro rodinné oslavy, svatby, smuteční rozloučení, firemní školení, semináře a konference. Salónek poskytuje audio a video vybavení a připojení k internetu.

Pouze 12 km od našeho města se nachází Mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov, které umožňuje cestování do našeho regionu z celého světa.

Hotel Šipka v Štramberku hodnocení